Volkan Metal Olarak;

 

1994 yılında Balıkesir'de kurulmuş olup,önceki yıllardaki tarım makineleri imalatı tecrübesiyle ana sanayi işletmelerine talaşlı imalat alanında, yan sanayi olarak hizmet vermekteyiz Volkan Metal müşteri istekleri ve şartnameleri doğrultusunda her türlü ürünün imalatını yüksek hassasiyetli CNC Torna, Otomat , CNC Frezelerde bünyesinde ve/veya tedarikçilerinde yapabilmekteyiz.

 

Firmamız 1995 yılından günümüze Balıkesir'de 800 m² kapalı alanda son teknoliyle birlikte faaliyetine CNC TORNA ve CNC DİK İŞLEME MERKEZİ ile TALAŞLI İMALAT için odaklanan VOLKAN METAL SANAYİ, altyapısını bu amaçla geliştirmekte ve teknik personelimizi bu yönde eğitmekteyiz. VOLKAN METAL SANAYİ olarak her zaman kaliteye, kendimizi sürekli geliştirmeye ve disiplinli çalışmaya verdiğimiz önemi müşteri memnuniyeti ile bütünleştirerek, onların ihtiyaçlarına uygun gerçek çözümler sunmaktayız.

 

Firma olarak uluslarası kalite belgesi olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgemiz mevcuttur.Amacımız, bundan önce olduğu gibi, sürekli kendimizi yenileyerek ve geliştirerek müşterilerimize daha iyiyi ve daha kaliteliyi sunmaktır.